ZPŠ vítězem „Indexu zdraví zdravotních pojišťoven“

-

Ve čtvrtek 15. 9. 2016 se uskutečnilo v pražské Galerii Louvre vyhlášení výsledků „Indexu zdraví zdravotních pojišťoven“, ekonomické analýzy zdravotních pojišťoven v ČR, realizované Platformou zdravotních pojištěnců ČR. 

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda potvrdila svůj loňský výsledek, kdy byla mezi třemi „nejzdravějšími“ pojišťovnami a v letošním roce z tohoto hodnocení vyšla jako nejlepší zdravotní pojišťovna v České republice.

Vyhlášení výsledků spojeného s expertní diskusí se osobně zúčastnila ředitelka ZPŠ Ing. Darina Ulmanová, MBA.

K získání tohoto cenného, nezávislého ocenění bezpochyby přispěl i systém řízení kvality. Ten Zaměstnanecká pojišťovna Škoda používá již více než 10 let a je doložen certifikátem jakosti podle normy ISO 9001, který ZPŠ obhájila i v letošním roce, po auditu, který proběhl ve dnech ve dnech 12. – 13. 9.

Jak vítězství v „Indexu zdraví zdravotních pojišťoven“, tak obhajoba certifikátu kvality je rovněž oceněním velmi kvalitní a zcela profesionální práce všech zaměstnanců Zaměstnanecké pojišťovny Škoda.

Obě tyto skutečnosti přispívají k zvýšenému zájmu pojištěnců o registraci k Zaměstnanecké pojišťovně Škoda na Mladoboleslavsku i v přilehlých regionech a oblastech, kde sídlí pobočné závody společnosti ŠKODA AUTO a.s.