Den zdraví se ZPŠ

-

O posledním únorovém víkendu uspořádala ZPŠ ve spolupráci se svými partnery, společností Top Esthetic, mladoboleslavskou organizací Českého červeného kříže, a Rekondičním centrem FBfit a za mediální a technické podpory Rádia Signál v mladoboleslavském obchodním centru Olympia Den zdraví.

Během sobotních odpoledních hodin, kdy tato akce probíhala, ji navštívilo téměř 1 000 zájemců, kteří zde získali informace o aktuální nabídce ZPŠ, především bohatém portfoliu zdravotních programů, dále o elektronické aplikaci Karta mého srdce a chystaném zprovoznění její mobilní verze v průběhu letošního roku a zkrátka o všem podstatném, co ZPŠ pro své pojištěnce zajištuje a hradí, a to jak od přítomných zaměstnanců ZPŠ, tak přímo od ředitelky ZPŠ Ing. Dariny Ulmanové, MBA, jejího zástupce a ředitele Odboru organizace a informačního systému Ing. Zdeňka Vitáska, MBA a ředitele Odboru pojistných vztahů a marketingu ZPŠ Ing. Jiřího Těhana, MBA. Kromě toho bylo možné se přímo na akci zaregistrovat k ZPŠ nebo do Karty mého srdce, což velká řada zájemců také učinila.

U stanovišť partnerů ZPŠ si mohli návštěvníci díky společnosti Top Esthetic nechat bezplatně zkontrolovat zrak, zástupci Rekondičního centra FBfit jim poradili ohledně pohybových aktivit a výživová poradkyně paní Borovičková k tomu doplnila, jak se zdravě stravovat. Akce se zúčastnili také zástupci mladoboleslavského Červeného kříže, kteří zájemcům změřili tlak krve, hodnotu cukru v krvi, poskytli instruktáž resuscitace dospělé osoby či dítěte a pro děti byla velmi atraktivní možnost nechat si na svém těle vytvořit maketu zranění, na první pohled téměř k nerozeznání od zranění skutečného.

Velmi hojná návštěvnost této akce byla přesvědčivým důkazem, že občanům Mladé Boleslavi a okolí není lhostejné jejich zdraví a všichni, kteří na tuto akci zavítali, se přesvědčili, že ZPŠ je tou pravou pojišťovnou, u které se vyplatí být, případně se stát jejím novým pojištěncem a která se stará o své pojištěnce k jejich maximální spokojenosti.

Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.