Seznam výherců Velké výtvarné soutěže o 100 cen

Ing. Petra Hlaváčová -

Milé děti,

děkujeme Vám za spoustu krásných obrázků, které jste nám poslali do vánoční soutěže. Na téma "Zdravá svačina z lesa" jste nám namalovali spoustu lesních plodů a zvířátek.

Pokud jsi mezi vylosovanými výherci pošleme ti poštou nebo e-mailem dopis, ve kterém ti sdělíme, kdy a kde si budeš moci vyzvednout dárek.

Pod notářským dohledem vylosovalo vedení ZPŠ tyto výherce:

  1. Dominik Pastorek, Luštěnice
  2. Adéla Esenderová, Studenec
  3. Štěpán Jíra, Mladá Boleslav
  4. Kateřina Kyselová, Benátky nad Jizerou
  5. Ivanka Plevková, Mnichovo Hradiště
  6. Marek Zavadil, Mladá Boleslav
  7. Veronika Umáčená, Mnichovo Hradiště
  8. Daniela Vorlová, Čistá u Horek
  9. Adéla Rosenbergová, Kosmonosy
  10. Kateřina Brožková, Kropáčova Vrutice
  11. Matěj Konečný, Sobotka
  12. Vojtěch Senohrábek, Lysá nad Labem
  13. Adéla Voláková, Bakov nad Jizerou
  14. Aneta Vostřáková, Praha 4
  15. Tomáš Kafka, Vrchlabí
  16. Aneta Vacková, Albrechtice
  17. Klára Kosinová, Mladá Boleslav
  18. Nikol Pátková, Josefův Důl
  19. Lucie Šlapáková, Mladá Boleslav
  20. Petra Kubínová, Jabkenice
  21. Terezie Smítalová, Rychnov nad Kněžnou
  22. Jitka Raková, Klášter Hradiště nad Jizerou
  23. Natálie Husarová, Pilníkov
  24. Zuzana Vlasáková, Josefův Důl
  25. Veronika Lahodová, Josefův Důl
  26. Lenka Balogová, Bělá pod Bezdězem
  27. Matyáš Folprecht, Kosmonosy
  28. Nelly Zeithammerová, Struhy 
  29. Anna Jirešová, Vrchlabí
  30. Laura Ščobikova, Mladá Boleslav
  31. Eva Jirešová, Vrchlabí
  32. Tadeáš Kysela, Mnichovo Hradiště
  33. Alexandra Kostrbová, Plazy
  34. Tomáš Bort, Dobrovice
  35. Richard Šlemberk, Mladá Boleslav
  36. Richard Koch, Dobrovice
  37. Martina Vitvarová, Vrchlabí
  38. Tereza Červinková, Vrchlabí
  39. Bára Hlavatá, Mladá Boleslav
  40. Beáta Filipi, Písková Lhota
  41. Jakub Fiedler, Vrchlabí
  42. Adam Senohrábek, Lysá nad Labem
  43. Jakub Polák, Vrchlabí
  44. Magdalena Kolářová, Brno
  45. Roman Vitvar, Vrchlabí
  46. Monika Grusová, Dolní Bousov
  47. Libuška Šmejkalová, Bítouchov
  48. Petr Kovář, Mladá Boleslav
  49. Kryštof Kohout, Kosmonosy
  50. Aneta Sarwová, Rychnov nad Kněžnou
  51. Sofie Kestnerová, Turnov
  52. Adéla Toušová, Český Brod
  53. Simona Malátová, Luštěnice
  54. Beáta Bartošová, Bakov nad Jizerou
  55. Jiří Dvořák, Lično
  56. Vilém Hron, Vrchlabí
  57. Karel Jelínek, Mladá Boleslav
  58. Tereza Koprnická, Kněžmost
  59. Kateřina Repšová, Mladá Boleslav
  60. Dana Kohoutková, Mnichovo Hradiště
  61. Nikola Vlková, Vrchlabí
  62. Andrea Kulichová, Kosmonosy
  63. Helena Drašnarová, Rychnov nad Kněžnou
  64. Daniela Pospíšilová, Žacléř
  65. Nikola Hartmanová, Skuhrov nad Bělou
  66. Dominika Gandžalová, Mladá Boleslav
  67. Anna Marie Kučerová, Dobrovice
  68. Adéla Kurková, Rožďalovice
  69. Jakub Havel, Jičín
  70. Denisa Hyková, Mladá Boleslav
  71. Natálie Mucková, Chotětov
  72. Markéta Žvirská,  Lázně Bělohrad
  73. Dominika Divišová, Mladá Boleslav
  74. Denisa Mašková, Rychnov nad Kněžnou
  75. Kristýna Jelínková, Dolní Kalná
  76. Michaela Peterková, Nymburk
  77. Anna Šemberová, Kosmonosy
  78. Markéta Kaiserová, Lično 
  79. Pavla Tomášová, Vrchlabí
  80. Adam Tarasjuk, Mnichovo Hradiště
  81. Thobias Feledik, Kněžmost
  82. Kristýna Jeníčková, Mnichovo Hradiště
  83. Natálie Strachová, Kvasiny
  84. Stanislav Rejnart, Niměřice
  85. Vojtěch Novák, Mnichovo Hradiště
  86. Marek Nekola, Jabkenice 
  87. Štěpán Petrtýl, Nymburk
  88. Václav Hütter, Čachovice
  89. Tereza Stará, Bradlec
  90. Jessica Růžičková, Kosmonosy
  91. Barbora Dudková, Mladá Boleslav
  92. Nela Popková, Jablonec nad Jizerou
  93. Filip Bergman, Mladá Boleslav
  94. Zuzana Chodaničová,  Mladá Boleslav
  95. Laura Koch, Kosořice
  96. Klára Kacrová, Bechov
  97. Matěj Procházka, Bezděčín
  98. Maya Hejnová, Horní Bousov 
  99. Eliška Kohoutová, Kosmonosy
  100. Anežka Sobotková, Vinařice

 

 

Galerie