Výherci "Velké vánoční soutěže o 100 cen"

Lenka Vančurová -

Jako každý rok proběhlo v ZPŠ losování výtvarné soutěže. Uvedení výherci obdrželi dopis s informací o výhře. Dárky (svačinový box a multifunkční šátek) si mohou vyzvednout na příslušném pracovišti ZPŠ. 

Adam Šimek Kosmonosy
Adam Vojtěchovský Benátky nad Jizerou - Dražice
Adéla Šormová Čistá u Mladé Boleslavi
Adéla Mrázová Kostelec nad Orlicí
Adéla Vaněčková Jiřice
Adéla Židová Kvasiny                                 
Adriana Hornigová Horní Kalná
Adriana Křížová Mladá Boleslav             
Alex Gavura Mladá Boleslav
Alžběta Rulcová Žďár - Žehrov
Amálie Gregorová Doubravička
Amálie Merhulíková Nová Paka
Andrea Kulichová Kosmonosy
Anna Lutišanová Mladá Boleslav
Anna Jirková Horní Lánov
Anna Karolína Nováková Mladá Boleslav
Astrid Grofová Vrchlabí
Barbora Srnová Dolní Branná
Barbora Laurynová Dolní Bousov
Daniel  Studničný Bakov nad Jizerou
Daniela Lukešová Vrchlabí
Denisa Petrová Čachovice
Denisa Hyková Mladá Boleslav
Dominik  Fryček Mladá Boleslav
Dominika Holánková Loučeň
Eliška Šturmová Nová Paka
Eliška Křepelková Mladá Boleslav - Čejetice
Eliška Hlaváčková Dolní Bousov
Eliška Carvová Mladá Boleslav
Ema Flimelová Mladá Boleslav
Ema Halamová Víchová nad Jizerou
Eva Svatoňová Mnichovo Hradiště
Evelína Milerová Klášter Hradiště nad Jizerou
Filip  Kadleček Kolín II
Filip  Dvořák Kostelecké Horky
František Heřman Zavadil Mladá Boleslav
Jan Vítek Luštěnice - Zelená
Jan Kraus Mnichovo Hradiště - Hněvousice
Jan Komora Nymburk
Jan Plechatý Nová Telib
Jana Šilhanová Mladá Boleslav
Jaroslav Jirouš Nová Paka
Jaroslav Nedvěd Mnichovo Hradiště  
Jiří Gottwald Bradlec
Jiří Šturm  Nová Paka
Jitka Raková Klášter Hradiště nad Jizerou
Justýna Dynterová Trnov - Houdkovice
Karel Raul Prostřední Lánov
Karolína Fryčková Mladá Boleslav
Karolína Sztymonová Turnov
Kateřina Virgovičová Kosmonosy
Kateřina Suchá Mladá Boleslav
Kateřina Pacnerová Vrchlabí
Kateřina Jírová Ptýrov
Klára Antošová Vrchlabí
Kristýna Řezková Mladá Boleslav
Kryštof Kohout Kosmonosy
Laura Neffe Vrchlabí
Lucie Horáková Benátky nad Jizerou  
Lucie Papoušková Mladá Boleslav
Ludmila Mikulová Kosmonosy
Lukáš Hodovník Mladá Boleslav
Lukáš Adamčiak Semčice
Marie Kaucká Rudník
Martin  Šmejcký Mladá Boleslav
Martina Knesplová Mladá Boleslav - Bezděčín
Martina Vitvarová Vrchlabí
Matěj Novák   Mladá Boleslav
Matěj Bíza Vrchlabí
Milan Roller Mladá Boleslav
Miloš Koudelka Benátky nad Jizerou
Monika Pechová Vrchlabí
Natálie Jindrová Hostinné
Natálie Černá Lysá nad Labem
Natálie Lukešová Jilemnice
Natálie Procházková Jizbice - Zavadilka
Nela Stehlíčková Mladá Boleslav
Nikola Stehlíčková Mladá Boleslav
Nikola Pažoutová Mladá Boleslav
Nikola Grusová Březno u Mladé Boleslavi
Nikola Wernerová Brodce nad Jizerou
Oldřich Elicer Mladá Boleslav
Petra Vohradníková Vrchlabí
Petra Vránová Mladá Boleslav
Sabina  Vrabcová Josefův Důl
Samuel Heřman Vrchlabí
Sára Horáková Mladá Boleslav
Štěpán Klepáček Hostinné
Tereza Outratová Mladá Boleslav
Tereza Šlapáková Mladá Boleslav
Tereza Krejbichová Vrchlabí
Tereza Kohoutová Vrchlabí
Tomáš Jirousek Prostřední Lánov
Tomáš Vaněček Jiřice
Tomáš Dvořák Kostelecké Horky
Veronika Lhotová Horní Branná
Veronika Ratimcová Mladá Boleslav
Viktorka Mikešová Mladá Boleslav
Vojtěch Příhoda Mladá Boleslav
Vojtěch Vojtěchovský Benátky nad Jizerou - Dražice