Zdravotní programy 2022

Podmínky proplácení a náležitosti dokladů

Zdravotní programy 2022 jsou určeny pro pojištěnce Zaměstnanecké pojišťovny Škoda.  Podat žádost a čerpat příspěvky můžete od 1. 2. 2022 do 30. 11. 2022. Nově příspěvky proplácíme pouze bezhotovostně a žádost je možné zaslat spolu s potřebnými doklady i elektronicky.

Doklady nesmí být starší 3 měsíců. 


Příspěvky pro maminku a novorozence

Pro nastávající maminky máme v programu připraveno k čerpání přes 5 000 Kč pro zdraví maminky i miminka. Po narození děťátka si k nám můžete přijít pro krásné dárky v hodnotě přes 2 500 Kč. 


Příspěvky na očkování

Z našich programů přispíváme také na preventivní očkování. Využijte např. 400 Kč na chřipku, 800 Kč na hepatitidu, až 1 500 Kč na klíšťovou encefalitidu, až 3 000 Kč na meningokoka či rotavirové infekce a další. 


Příspěvky pro dárce krve

Velice si vážíme lidí, kteří nezištně pomáhají ostatním. Proto rádi podporujeme dárce krve a kostní dřeně. Pro jejich zdraví máme připraveny až 4 000 Kč a pro dárce kostní dřeně až 10 000 Kč na ozdravný pobyt. Pro dárce máme také léčebné výlohy v rámci cestovního pojištění na 30 dní zdarma. 


Příspěvky na sport pro dospělé, děti či seniory a na dentální hygienu

Získejte příspěvek až 500 Kč na sportovní aktivity pro dospělé. Seniorům nabízíme 500 Kč na pohybové aktivity či na pomůcky pro trénování paměti. Dětem přispíváme až 700 Kč na sport či prevenci úrazů. Dětem dáváme také až 500 Kč na dentální hygienu. 


Prevence závažných onemocnění

Myslíme na prevenci závažných onemocnění - především rakoviny, či nemocí štítné žlázy. Nově přispíváme také na péči nutričních a psychologických poradců. 


Zlepšené služby

V rámci Zdravotních programů přispíváme dále např. dětem na rovnátka či ozdravné pobyty, plastovou sádru, speciální diety, odvykání kouření či moderní a diagnostické léčebné metody nehrazené z veřejného zdravotního pojištění.