Březnový Den zdraví se ZPŠ

I v letošním roce ZPŠ pořádala ve spolupráci se svými partnery, společností TOP ESTHETIC mladoboleslavskou organizací Českého červeného kříže, rekondičním centrem FB FIT, výživovou poradkyní paní Borovičkovou a Rádiem Signál v obchodním centru Olympia v Mladé Boleslavi Den zdraví, na kterém si jeho návštěvníci mohli bezplatně nechat vyšetřit stav zraku, změřit hladinu cukru v krvi nebo si nechat poradit v oblasti rekondičních a cvičebních aktivit či správné výživy. Pro děti byla velmi atraktivní možnost nechat si na sobě vytvořit od zástupkyně Českého červeného kříže velmi věrnou imitaci nějakého zranění, které se používají například při cvičeních Českého červeného kříže nebo Integrovaného záchranného systému.

Tradiční součástí této akce bylo několik losování o zajímavé ceny, včetně té nejatraktivnější, kterou byl mobilní telefon IPhone.

Akce se zúčastnilo přibližně 500 návštěvníků a zaznamenali jsme na ní zvýšený zájem občanů o přeregistraci k naší pojišťovně a u pojištěnců ZPŠ také o zaregistrování do naší elektronické aplikace, Karty mého srdce, která bude již letos k dispozici i v mobilní verzi, určené pro tzv. chytré telefony a tablety. 

Fotografie z této akce naleznete zde.

 

Všechny aktuality