karta mého srdce

Doplňkové cestovní a úrazové pojištění

Hýbejte se bez obav

Doplňkové cestovní a úrazové pojištění poskytuje našim pojištěncům osvědčená pojišťovna Vitalitas, a to za výrazně výhodnější cenu, než je běžně dostupné. Jsme si jistí, že své klienty svěřujeme do nejlepších rukou.

cestovní pojištění

Cestovní pojištění Vitalitas

Pojištěncům ZPŠ nabízíme výrazně nižší ceny cestovního pojištění do zahraničí ve spolupráci s Vitalitas pojišťovnou, a. s. Nově je v nabídce i cestovní pojištění na komplikace spojené s nemocí COVID-19.

Dárcům krve navíc poskytujeme 30 dnů pojištění léčebných výloh zdarma v souladu s podmínkami Zdravotních programů. Pro uzavření tohoto pojištění je nutné navštívit některou z poboček ZPŠ, nelze jej uzavřít on-line.

Sjednat cestovní pojištění

chci se stát pojištěncem

Nejste naším pojištěncem?

Přidejte se k nám!

Dětské úrazové pojištění Vitalitas

Dětské úrazové pojištění Vitalitas je konstruováno tak, aby nejen pokrývalo nejběžnější úrazy, ale zejména aby napomáhalo dítěti a rodičům v průběhu rekonvalescence a mírnilo případné následky úrazů.

Dětské úrazové pojištění lze sjednat na všech kontaktních místech ZPŠ. Pro pojištěnce ZPŠ je navíc exkluzivně s výraznou slevou.

Program ZVONEK je určen pro děti od narození do 6 let. Do programu lze vstoupit pouze do 12 měsíců věku dítěte. Pro novorozence poskytuje ZPŠ první rok úrazového pojištění ZDARMA.
Na konci programu získáte certifikovanou školní aktovku jako DÁREK!

Program GINA nabízí kvalitní úrazové pojištění s vysokými limity pojistného plnění a širokým rozsahem rizik. Program GINA je určen pro děti od narození do 26 let.

NOVINKA: Program GINA+ nabízí unikátní úrazové pojištění s vysokými limity pojistného plnění a širokým rozsahem rizik. Program GINA+ je určen pro děti od narození do 26 let. Navíc je rozšířen o ošetřování členem rodiny v důsledku úrazu.

Sjednat úrazové pojištění pro děti

dětské úrazové pojištění

Chcete získat tyto a další výhody?

Staň se pojištěncem ZPŠ!

Výhody ZPŠ