Den zdraví pro ženy

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda společně s Klaudiánovou nemocnicí a Škoda Auto pořádají další ročník Dne zdraví pro ženy. Tato akce se opět uskuteční v areálu Leteckého muzeu Mladá Boleslav v neděli 6. března od 10 do 17 hodin. Hostem akce je tentokrát Lilia Khousnoutdinová. Dnem zdraví pro ženy bude provázet moderátor Luboš Dvořák a vstup na akci je i letos zdarma.

Program odstartuje v 10 hodin Křeslem pro hosta se zmíněnou Liliou na téma přirozené porody a kojení. Od 11 hodin bude připravená přednáška o masážích pro kojence. Chybět opět nebude ani módní přehlídka – v 11:45 se mohou dámy těšit na přehlídku oděvů z dílny Lilie Khousnoutdiové (Ecstatic fashion). Ve 12 hodin bude připravena organizace Loono prozradit vše o rakovině prsu – tedy prevenci a léčbě. Loono bude navíc během celého dne na místě se svým stánkem, kde si mohou zájemci vyzkoušet na přiložených modelech skutečné vyšetření.

Ve 13 hodin se bude vařit – těšit se tentokrát přítomné dámy mohou na zdravé snídaně pro celou rodinu. Přednášet a vařit budou manželé Borozidisovi, autoři úspěšné kuchařky Naše kaše. Ve 14 hodin se bude lékař Klaudiánovy nemocnice Mojmír Koščál věnovat špatné kvalitě kostí – tedy léčbě, prevenci a možnostech vyšetření. Primářka kožního oddělení Iveta Tomšíková bude od 15 hodin mluvit o atopickém ekzému u dětí. Celodenní program od 16 hodin zakončí nutriční terapeutka s tématem Zdravá výživa pro celou rodinu.

Na místě mohou lidé opět využít měření tlaku a cukru v krvi, které provedou studentky mladoboleslavské střední zdravotní školy. Samozřejmostí bude možnost zjištění krevní skupiny a získání informací o darování krve a krevní plasmy. Novinkou bude takzvaná ambulance v terénu: v prvním patře v zasedací místnosti bude odborný lékař od 10 do 17 hodin vyšetřovat prsa.

Po celý den Vám budeme na akci k dispozici. Můžete se tak informovat o naší nabídce benefitů, případně registrovat do KMS či přeregistrovat do naší zdravotní pojišťovny. 

 

 

Všechny aktuality