Den zdraví s Nemocnicí Vrchlabí

Do organizace sobotního Dne zdraví s Nemocnicí Vrchlabí se zapojila také naše zdravotní pojišťovna a zájemci se tak mohli informovat o elektronickém průvodci zdravím pojištěnce, aplikaci Karta mého srdce, která je pojištěncům ZPŠ bezplatně k dispozici, získat informace o široké nabídce kvalitních zdravotních programů ZPŠ a případně se k ZPŠ rovnou zaregistrovat.

Kromě těchto aktivit, zajištěných přímo zaměstnanci ZPŠ, si mohli návštěvníci této zdravotně preventivní akce nechat bezplatně vyšetřit kožní znaménka, určit krevní skupinu, změřit tlak, glykémii či tělesný tuk, dozvědět se podrobnosti o správné hygieně rukou, naučit se, jak správně pečovat o zuby a dásně nebo ochutnat zdravé občerstvení. 

Pro dětské návštěvníky byla k dispozici řada doprovodných aktivit (např. malování na obličej, skákací hrad, výtvarné workshopy). Zajímavou atrakcí pro všechny účastníky byla zcela jistě ukázka zásahu (rozstříhání automobilu) hasičského záchranného sboru společnosti ŠKODA AUTO a.s., která byla rovněž partnerem tohoto Dne zdraví.

 

Všechny aktuality