Doporučte nás své rodině a přátelům!

1. července odstartoval řádný přeregistrační termín, kdy je možné změnit svou zdravotní pojišťovnu, ale pozor čas už máte jen do 30. září. Zaměstnanecká pojišťovna Škoda je otevřená všem zájemcům, tedy nejen zaměstnancům ŠKODA AUTO a. s. Svým pojištěncům nabízíme řadu benefitů a výhod pro celou rodinu. Kromě silného finančního zázemí a kvalitní sítě lékařů a poskytovatelů zdravotních služeb to je třeba více jak 30 typů příspěvků pro podporu prevence a zdraví anebo plavání pro pojištěnce zdarma v sedmi bazénech v regionu. Rodina, která se o své zdraví stará, tak může čerpat i několik tisíc korun ročně.

Zdravotní programy ZPŠ, kterými pojišťovna přispívá na prevenci svým pojištěncům, jsou rozděleny na očkování a příspěvky pro děti, muže, ženy, dárce krve anebo budoucí maminky. Například ty mohou od ZPŠ čerpat přes 5 000 Kč na podporu svého zdraví i zdraví nenarozeného miminka, a to např. na prvotrimestrální screening, NIPT, pohybové aktivity, vitamíny či předporodní kurzy. Miminko pak získá batůžek s produkty pro děti a bezdotykový teploměr v hodnotě 2 500 Kč a úrazové pojištění na rok zdarma. Po porodu pak může maminka získat až 1 000 Kč např. na úhradu pobytu v nemocnici na nadstandardním pokoji, autosedačku, pleny atd.

O své zdraví se pečlivě starají také dárci krve, proto je pro ně v ZPŠ připraveno až 4 000 Kč na pohybové aktivity, vitamíny, saunu, masáže, dentální hygienu. Děti od 6 let pak mají k dispozici 500 Kč na dentální hygienu a od 4 let 700 Kč na sportovní aktivity, prevenci úrazů a tábory a 1 000 Kč na ozdravné pobyty. Novinkami letošní nabídky zdravotních programů jsou pak rozšířeny příspěvky až 1 000 Kč na nutriční nebo až 2 000 Kč psychologické a psychoterapeutické poradenství.

V pojišťovně nezapomínáme ani na pojištěnce trpící vzácnými metabolickými poruchami, pro které máme až 4 000 Kč na specifické diety a až 10 000 Kč na nízkobílkovinnou dietu. Přispíváme také na očkování proti chřipce, meningokoku, HPV infekci, klíšťové encefalitidě, hepatitidě, pásovému oparu a dalším nemocem.

Bližší informace a podmínky čerpání zdravotních programů se dozvíte zde.

Pojištěnci ZPŠ také hojně využívají bezplatné hodiny plavání zdarma, a to v bazénech v Mladé Boleslavi, Rychnově nad Kněžnou, Dobrušce, Jičíně, Trutnově, Nové Pace a v Jilemnici.

Chcete-li mít vždy při ruce přehled o zdravotních programech, na které máte nárok, či o těch, které jste již čerpali, je tu pro Vás elektronický průvodce zdravím Karta mého srdce. Najdete zde také kontaktní údaje na lékaře, mapu smluvních zařízení ZPŠ, přehled čerpání zdravotní péče, preventivní prohlídky s možností nastavení upozornění na jejich termíny, laboratorní výsledky z ONMB, lékařské zprávy, lékové interakce a možné varianty léků, svůj průkaz pojištěnce on-line, platby, zálohy a přehledy pojistného pro OSVČ a OBZP atd. Rodiče si mohou účet spojit i se svými dětmi a mít tak všechny informace o zdraví svých nezletilých dětí na jednom místě. Karta mého srdce je k dispozici jak na webu, tak prostřednictvím mobilní aplikace.

Samozřejmostí je také kvalitní klientský servis na našich pracovištích. Nejen proto se ZPŠ dlouhodobě umisťuje na předních příčkách v nezávislém hodnocení Health Care Institut jako nejlepší zaměstnanecká pojišťovna v ČR. Toto ocenění jsme získali i tentokrát a dokonce jsme se umístili jako nejlepší zdravotní pojišťovna roku 2021. Naším pojištěncem může být občan ČR, bez ohledu na věk, bydliště či zaměstnání.

Přidejte se k nám i Vy s celou svou rodinou!

 

Všechny aktuality