Nepodceňujte důležitost duševního zdraví, připomíná ZPŠ

Tisková zpráva Svazu zdravotních pojišťoven České republiky uvádí, že spotřeba léků na deprese a úzkosti vzrostla v loňském a předloňském roce shodně o 7 %, a nárůst tak oproti dřívějšku zrychlil. V rámci Evropy jsou Češi na 10. místě. Mohou za tím stát i zesílené stresory, jako pandemie onemocnění COVID-19, probíhající válka na Ukrajině nebo i prudké zdražován energií či potravin.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ) si je vědoma, že v této nelehké době je velmi důležité pečovat o psychickou rovnováhu. Proto již v roce 2022 rozšířila své zdravotní programy o podporu péče o duševní zdraví a pojištěnci ZPŠ (bez omezení věkem) mají i v letošním roce k dispozici až 2 000 Kč na podporu duševního zdraví, které mohou čerpat na absolvování psychologického nebo psychoterapeutického poradenství vedeného certifikovaným specialistou.

Chcete čerpat výhody ZPŠ a jste u jiné zdravotní pojišťovny? Přidejte se k nám! Registrace je snadná a můžete ji provést v pár krocích on-line nebo osobně na některé z našich poboček, a to jen do 31. 3. 2023. Pojištěncem se pak stanete od 1. 7. 2023.
On-line na www.pojistovnamehosrdce.cz

 

Image
Všechny aktuality