Obnovení prezenčních seminářů pro mladoboleslavské lékaře

Ve středu 16. 6., po velmi dlouhé pauze zapříčiněné koronavirem a souvisejícími opatřeními, mohl být ve spolupráci Zaměstnanecké pojišťovny Škoda, Klaudiánovy (Oblastní) nemocnice Mladá Boleslav a útvaru SG-Zdravotní služby a ergonomie společnosti ŠKODA AUTO a.s. opět uskutečněn prezenční formou seminář pro lékaře z mladoboleslavského regionu.

Seminář s názvem „Moderní léčebné metody v oftalmologii“ se uskutečnil v prostorách Service Training Centra (STC) ŠKODA AUTO a.s. v Kosmonosech, jako odborný garant se jej ujala primářka Očního oddělení Klaudiánovy (Oblastní) nemocnice Mladá Boleslav MUDr. Hartmannová a společně se svými kolegy MUDr. Mazalem a MUDr. Hronem připravili velmi poutavý program.

Přítomní lékaři velmi ocenili jak velmi zajímavé odborné přednášky, tak právě obnovenou možnost setkat se osobně při této příležitosti, byť ještě za nezbytného dodržení aktuálně platných epidemiologických opatření. V době, kdy nebylo možné pořádat semináře prezenční formou, proběhlo sice několik seminářů online, ale možnost využití na seminář navazující osobní neformální diskuse na odborná témata, a také k detailům každodenní spolupráce a možnostem dalšího zlepšování kvality péče o pacienty je zkrátka nenahraditelná.

 

Všechny aktuality