Prosincový seminář ZPŠ a Klaudiánovy nemocnice pro zdravotní sestry

Ve středu 7. 12. 2022, tedy v tradičním předvánočním období, se v nemocniční zaměstnanecké jídelně uskutečnil druhý letošní seminář pro zdravotní sestry z Mladoboleslavska, pořádaný ve spolupráci s Oblastní (Klaudiánovou) nemocnicí Mladá Boleslav.  

 

Za ZPŠ přivítal na úvod semináře jeho účastnice, kterých se tentokrát sešlo více než 30, zástupce ředitelky ZPŠ Ing. Zdeněk Vitásek, MBA, který kromě poděkování za péči o pojištěnce a přání k blížícím se vánočním svátkům a novému roku 2023 zmínil vítězství ZPŠ v projektu „Zdravotní pojišťovna roku 2022“. 

 

Účastnice semináře přivítali také zástupci nemocnice, konkrétně předseda představenstva JUDr. Ladislav Řípa a hlavní sestra Bc. Zuzana Hanková, kteří jim rovněž poděkovali za celoroční spolupráci.

 

Úvodní část semináře vyplnila ještě prezentace vedoucí oddělení domácí péče Mgr. Jitky Laubeové, která byla zacílena na nabídku tohoto oddělení.

 

Z odborného hlediska byl seminář zaměřen na laboratorní služby poskytované mladoboleslavskou nemocnicí a byl pojat pro účastnice velmi zajímavou formou, neboť si mohly přímo prohlédnou nové prostory laboratoří, stacionáře Hematologicko-transfúzního oddělení a transfúzní stanice.  

Všechny aktuality