Společný seminář ZPŠ a Kliniky Dr. Pírka na téma „Moderní klinické postupy pro pacienty Kliniky Dr. Pírka“

Stejně jako vloni v květnu uspořádala ZPŠ a Klinika Dr. Pírka v restauraci Štěpánka společný seminář pro lékaře z Mladoboleslavska. Jeho cílem bylo, aby se jeho početní účastníci mohli seznámit s aktuálně používanými klinickými postupy tohoto významného poskytovatele zdravotních služeb. 

Za ZPŠ seminář zahájil vedoucí oddělení revize zdravotních služeb MUDr. Vladimír Kučera a za Kliniku Dr. Pírka její ředitel, MUDr. Stanislav Najman. Na jejich úvodní slova navázala odborně velmi bohatá a kvalitní přednášková část. Tu zabezpečili lékaři Kliniky Dr. Pírka, a to MUDr. Zuzana Rýznarová, která hovořila o programu časného záchytu karcinomu prostaty, dále MUDr. Roman Lehovec s informacemi o roboticky asistované operativě kolene (ROSA®) a program uzavřel MUDr. Marek Burian, který se věnoval novým postupům kolorektální chirurgie (IRCAD). 

I tato akce byla velmi důležitým prvkem zapadajícím do systému průběžného celoživotního vzdělávání místních lékařů a současně i tradiční odbornou diskusní platformou účastníků semináře.  

Všechny aktuality