Start léta se Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda

 

Krásné letní počasí bylo hlavní kulisou nedělní odpolední akce, kterou dne 27. 6. 2021 pořádala Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (ZPŠ) v mladoboleslavském parku Výstaviště.

Na akci, která byla pojata jako přivítání prázdnin pro malé i velké, se účastníci mohli zabavit aktivitami, které pro ně ZPŠ připravila. A nebylo jich právě málo.

Děti mohly tvořit v kreativních dílnách, vyzkoušely si různé letní sporty a hry, nechaly si ozdobit obličej či tělo hezkým obrázkem anebo do vlasů zaplést barevné copánky. Vyřádily se dostatečně i na skákacím hradu Mořský svět.

Kromě těchto hravých stanovišť si návštěvníci mohli nechat změřit zrak a dozvědět se zajímavě podané informace k první pomoci.

Všechny přítomné, bez rozdílu věku, velmi zaujaly ukázky dogdancingu a děti po část odpoledne bavil svým animačním programem Honza Popleta se svojí show „Mořský svět“.

Navíc účastníci této akce neodcházeli z prázdnou. Po projití jednotlivých připravených stanovišť, na kterých za splnění úkolů sbírali razítka na své soutěžní kartičky, si mohli zatočit kolem štěstí a vytočit nějakou z cen od ZPŠ. K ní dostali také voucher na točenou zmrzlinu zdarma, který mohli na místě hned využít.

Návštěvníkům akce byly samozřejmě k dispozici také zaměstnanci ZPŠ, kteří je informovali o nabídce ZPŠ, a to jak o zajištění kvalitních zdravotních služeb, tak o bohaté nabídce zdravotních programů či elektronické aplikaci Karta mého srdce.

Celou vydařenou akci provázel svým slovem Tomáš Krejčíř.

Poděkování patří také organizacím, které zajistily některé z aktivit, a to především Oblastnímu spolku Českého červeného kříže Mladá Boleslav, společnosti Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny s.r.o. a Centru Zuzka.

Podívejte se na další fotografie z akce

Všechny aktuality