Úspěšná akce „Se ZPŠ v oblacích“

Se 4. ročníkem lze již hovořit o tradici. Jsme tedy velmi rádi, že za ní již můžeme označit naši akci pro celé rodiny „Se ZPŠ v oblacích“, kterou pořádáme ve spolupráci s Oblastní (Klaudiánovou) nemocnicí Mladá Boleslav.

Akce se stala již neodmyslitelnou součástí konce letních prázdnin v Mladé Boleslavi a letošní ročník, uskutečněný za velmi příjemného počasí v neděli 3. 9. 2023 znovu v areálu Leteckého muzea Metoděje Vlacha měl podtitul „Pirátský den“. Kromě možnosti užít si pirátské nafukovací skákací lodi a navazujících aktivit čekala totiž na děti, které splnily všechny předepsané úkoly, možnost vybrat si pěkný dárek od ZPŠ přímo z pirátské truhly.

Samozřejmě nemohla chybět stanoviště zacílená na zdraví, a přes 2 500 návštěvníků, si mohlo např. nechat vyšetřit zrak, změřit BMI, tlak či hladinu cukru v krvi nebo se poučit, jak správně pečovat o zuby. K dispozici byla i plně vybavená sanitka s personálem a stánek Dobrovolnického centra mladoboleslavské nemocnice.

Stejně jako na dalších akcích, které ZPŠ pořádá pro rodiny s dětmi, proběhla i zde show bublináře, „Klauna Bublína“.

Pojištěnci ZPŠ měli také zdarma k dispozici vstup do leteckého muzea.

Všechna stanoviště, včetně malování na obličej a dvou novinek, fotokoutku a stánku Vitalitas pojišťovny, byla prakticky nepřetržitě vytížena velkým množstvím příchozích a jsme velmi rádi, že jsme celým rodinám mohli připravit atraktivní a současně i poučný program na konec léta.

Akce se zúčastnili i předseda Dozorčí rady ZPŠ a předseda odborové Rady předsedů a Podnikové rady pan Jaroslav Povšík, předseda Správní rady ZPŠ pan Peter Podprocký, MSc., a také zástupci města Mladá Boleslav, náměstkyně primátora Mgr. Miroslava Kašpárková a radní pan Robin Povšík.

Zaměstnanci ZPŠ celý den průběžně informovali o nabídce ZPŠ, tj. hlavně o zajištění kvalitní zdravotní péče, velmi široké nabídce zdravotních programů nebo elektronické aplikaci Karta mého srdce. Jistě tedy není náhodou, že k mnoha novým pojištěncům, kteří se již v nynějším přestupním období rozhodli pro naši pojišťovnu, přibyli další, kteří přeregistraci provedli přímo na nedělní akci.  

Závěrečná část programu obnášela leteckou přehlídku exponátů leteckého muzea, komentovanou přímo vedoucím muzea Ing. Vladimírem Handlíkem v jeho parádní kapitánské uniformě, a poté losování o vyhlídkový let, uskutečněný ještě v rámci akce.

Již na začátku článku jsme hovořili o tradici. Tou je i osoba moderátora akce, Mgr. Tomáše Krejčíře, kterému patří velké poděkování za bezprostřední a současně i velmi informované průvodní slovo.

„Ráda bych poděkovala všem našim pojištěncům, kteří se rozhodli strávit závěr prázdnin se ZPŠ, a věřím, že účastníci, kteří našimi pojištěnci nejsou, se zde dozvěděli, že stojí za to, zauvažovat nad změnou pojišťovny právě ve prospěch ZPŠ“ okomentovala vydařenou akci ředitelka ZPŠ Ing. Darina Ulmanová, MBA.

Všechny aktuality