V březnu proběhne další ročník akce "Den zdraví pro ženy"

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda ve spolupráci s Klaudiánovou nemocnicí a s firmou Škoda Auto pořádá počtvrté Den zdraví pro ženy. Vstup na všechny přednášky a preventivní akce jsou opět zdarma. Den zdraví pro ženy se uskuteční v sobotu 16. března od 10 do 16 hodin v zaměstnanecké jídelně v areálu nemocnice (vstup do budovy G – interna z Laurinovy ulice).

Již tradičně tato akce odstartuje v 10:15 Křeslem pro hosta – letošním VIP hostem je herečka Šárka Krausová. V 11 hodin se mohou dámy těšit na módní přehlídku, kde se představí současná mladoboleslavská tvorba kurzistek spolku Milujeme kreativitu. Ve 12 hodin se bude mluvit o výživě s uznávanou odbornicí na stravu Zuzanou Šafářovou (přednáška Jídlo v lehkosti aneb Jde to i bez stresujícího počítání kalorií). Ve 13 hodin promluví primářka kožního oddělení Klaudiánovy nemocnice Iveta Tomšíková o problematice pigmentových névů. O hodinu později je na programu vážnější téma: Lucie Řeháková bude mluvit o své zkušenosti s rakovinou prsu. O poslední přednášku od 15 hodin se postará psychoterapeutka Eliška Remešová. Ta ženám připomene, že Nikdy není pozdě se cítit dobře.

Organizátoři si samozřejmě připravili i bohatý doprovodný program: vyzkoušet si mohou váhu na zjišťování profilu tuku a svaloviny, poradí jim kosmetické odbornice, zájemce nalíčí vizážistka, na místě zjistí krevní skupinu, ženy se naučí správně samovyšetřit prsa, Škoda Auto připomene, že Na duši záleží, představí se trendy v hojení ran nebo si lidé mohou nechat vyšetřit plosky nohou. Pro účastníky akce je připraveno zdarma preventivní vyšetření kožních znamének v kožní ambulanci (od 10:00 do 15:00 hodin).

Image

 

Všechny aktuality