VYDAŘENÁ AKCE „SE ZPŠ V OBLACÍCH“

Jsme velmi rádi, že letošní, již třetí, ročník akce „Se ZPŠ v oblacích“, pořádané ve spolupráci s mladoboleslavskou Klaudiánovou nemocnicí, mohl proběhnout bez jakýchkoliv protiepidemických opatření a současně za krásného slunečného počasí, které bylo zatím kulisou všech dosavadních ročníků. Tradiční bylo i místo konání, jedinečné prostředí Leteckého muzea Metoděje Vlacha, a jeho vedoucímu, Ing. Vladimírovi Handlíkovi je nutné poděkovat za spolupráci, a také osobité komentování leteckých ukázek.

Více než 2 000 návštěvníkům této rodinné akce, kterou svým slovem provázel Mgr. Tomáš Krejčíř, zde byla k dispozici řada aktivit od vyšetření zraku, měření cukru a tlaku a zjišťování krevních skupin přes možnosti prohlídky sanitky a informace o aktivitách Dobrovolnického centra Klaudiánovy nemocnice až po čistě zábavné aktivity, jako malování na obličej, nafukovací atrakce, hraní s kostkami nebo „Bublinádu klauna Bublína“. Zajímavým lákadlem byla možnost výhry vyhlídkového letu. Tato hlavní cena byla vylosována a uskutečněna přímo na akci.

„Jsem velmi ráda, že tak velký počet lidí se rozhodl strávit tuto první zářijovou neděli v naší společnosti,“ s potěšením komentovala ředitelka ZPŠ Ing. Darina Ulmanová, MBA.

Akce se účastnil předseda představenstva Klaudiánovy nemocnice JUDr. Ladislav Řípa a dorazili na ní také předseda Správní rady ZPŠ p. Peter Podprocký, MSc. a náměstci primátora města Mladá Boleslav p. Robin Povšík a Mgr. Miroslava Kašpárková.

Nepochybně příjemným bonusem pro naše pojištěnce byla možnost využít zdarma vstup do muzea a na letecké simulátory, které zde muzeum provozuje.

Zcela nezbytnou součástí akce byli zaměstnanci ZPŠ, kteří návštěvníkům velmi ochotně poskytovali v průběhu celého dne informace o široké nabídce ZPŠ, která zahrnuje hlavně bezproblémové zajištění kvalitních a místně i časově dostupných zdravotních služeb, již řadu let tradičně pestrou nabídku zdravotních programů hrazených z Fondu prevence ZPŠ či elektronického průvodce zdravím, aplikaci Karta mého srdce. Celá tato mozaika nepochybně přispívá k velkému zájmu o přeregistraci k ZPŠ.

 

 

Všechny aktuality