Zajímavé příspěvky ZPŠ pro maminky a nejmenší děti

Těhotenství je zcela jistě krásným, ale současně i velmi složitým obdobím v životě ženy, které s sebou přináší spolu spoustu povinností a příprav. Mezi ně patří také absolvování řady různých vyšetření a na některá z nich, která nejsou hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění ZPŠ poskytuje velmi zajímavé příspěvky. Konkrétně se jedná o 1 200 Kč na prvotrimestrální screening a 2 500 Kč na neinvazivní prenatální testování.

Myslíme ale i na další věci související s těhotenstvím, proto mají naše pojištěnky k dispozici příspěvek ve výši až 500 Kč, který mohou použít například na pohybové aktivity, masáže, doplňky stravy, prostředky proti striím či předporodní kurzy.

Tím ale podpora maminek nekončí a po porodu mohou využít příspěvek ve výši až 1 000 Kč určený na pobyt v porodnici na nadstandardním pokoji, autosedačku, přítomnost blízké osoby u porodu, laktační poradenství a pomůcky, pleny, vlhčené ubrousky, kojenecké plavání nebo monitor dechu.

Nezapomněli jsme ani na miminka, která od nás dostanou krásný batůžek v dívčí nebo chlapecké variantě, který je navíc naplněný lahvičkou se silikonovým brčkem a kalíškem na sušenky a kvalitní digitální teploměr, to vše v hodnotě 2 500 Kč. Rodiče mohou zdarma získat pro novorozence ještě roční úrazové pojištění.

Podpora žen v době mateřství a po porodu je pro naši pojišťovnu dlouhodobě jednou z velmi důležitých oblastí našich zdravotních programů a maminky tak od nás mohou získat příspěvky či potřeby pro děti až za 7 700 Kč,“ shrnuje ředitelka ZPŠ Ing. Darina Ulmanová, MBA.

Chcete čerpat výhody ZPŠ a jste u jiné zdravotní pojišťovny? Přidejte se k nám! Registrace je snadná a můžete ji provést v pár krocích on-line nebo osobně na některé z našich poboček, a to jen do 30. 9. 2022. Pojištěncem se pak stanete od 1. 1. 2023.

www.pojistovnamehosrdce.cz

Všechny aktuality