Zaměstnanecká pojišťovna Škoda je nejlepší zdravotní pojišťovnou v ČR za rok 2021

Po loňské online verzi konference „Efektivní nemocnice“, pořádané nezávislou organizací HealthCare Institute, jejíž součástí je i vyhlášení výsledků projektu „Zdravotní pojišťovna roku“ se letošní ročník této akce uskutečnil opět běžnou formou. A pro Zaměstnaneckou pojišťovnu Škoda znamenal velký úspěch, konkrétně ten nejcennější, vítězství v absolutním hodnocení.

Kromě 1. místa v celkovém hodnocení všech českých zdravotních pojišťoven ZPŠ obhájila 1. místo v hodnocení z pohledu ambulantních lékařů a zde šlo již o čtvrté vítězství v řadě, získala 1. místo dle pojištěnců, 2. místo v hodnocení ředitelů nemocnic a 3. místo podle finančního zdraví.

„To, že jako nejmenší zdravotní pojišťovna v České republice dokážeme díky každodenní poctivé práci celého týmu mých kolegyň a kolegů již téměř 30 let úspěšně konkurovat mnohem větším hráčům, považuji bezesporu za velký úspěch, který se navíc v posledních letech takto zaslouženě „zhmotnil“ v podobě ocenění udělovaných HealthCare Institutem,“ komentovala výsledky již sedmého ročníku tohoto projektu ředitelka ZPŠ Ing. Darina Ulmanová, MBA, která ještě doplnila, že považuje existenci takovéhoto nezávislého porovnání služeb zdravotních pojišťoven za velmi přínosnou pro celý systém veřejného zdravotního pojištění.

Vyhlášení letošního ročníku se i letos uskutečnilo na tradičním místě, v pražském hotelu Clarion, a ceny pro ZPŠ z rukou ministra zdravotnictví převzal zástupce ředitelky a ředitel odboru organizace a informačního systému Ing. Zdeněk Vitásek, MBA. Ten své poděkování mimo jiné adresoval více jak 10 tisícům ambulantních poskytovatelů, kteří se ankety zúčastnili, a zejména pak všem svým kolegyním a kolegům ze ZPŠ za práci ve prospěch jejich klientů v nelehkém období probíhající pandemie.

Všechny aktuality