ZPŠ je nejlepší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou roku 2018

Závěr měsíce listopadu je každoročně ve znamení odborné konference „Efektivní nemocnice“, jejíž součástí je již čtvrtým rokem také projekt „Zdravotní pojišťovna roku“.

Naše zdravotní pojišťovna ze všech doposud konaných ročníků vyšla velmi úspěšně, nejlépe v předchozím ročníku, kdy se stala absolutním vítězem tohoto nezávislého hodnocení všech českých zdravotních pojišťoven. A vysokou úroveň poskytovaných služeb potvrdila i v aktuálním ročníku, neboť se stala vítězem třech dílčích kategorií. Konkrétně se jednalo o hodnocení z pohledu ředitelů nemocnic, ambulantních lékařů a preventivních programů pro děti a dorost. Tyto dílčí výsledky znamenaly, že v absolutním hodnocení obsadila ZPŠ druhé místo a stala se zároveň nejúspěšnější zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou.

„Výsledky letošního ročníku jsou především zaslouženým oceněním pro všechny zaměstnance ZPŠ a získaného ocenění si velmi vážíme, neboť jde o hodnocení nezávislé a prováděné z pohledu lékařů, vedení nemocnic či pojištěnců, tedy těch, kteří jsou našimi partnery, uvedla ředitelka ZPŠ Ing. Darina Ulmanová, MBA, která ocenění převzala osobně na letošní konferenci pořádané organizací HealthCare Institute na tradičním místě ve vysočanském hotelu Clarion.  

Všechny aktuality