ZPŠ přináší ještě jednodušší registraci do Karty mého srdce

Hlídejte si své zdraví! Zaměstnanecká pojišťovna Škoda svým pojištěncům nabízí Kartu mého srdce. Jde o webovou a mobilní aplikaci, která je pojištěncům ZPŠ zcela zdarma a díky ní mohou mít všechny informace o svém zdraví na jednom místě. Tento elektronický průvodce zdraví je dostupný přes webové stránky www.kartamehosrdce.cz a mobilní aplikaci (ke stažení pro iOS, Android), kterou je možné využít až po registraci.

Nově je registrace mnohem jednodušší. Na stránce www.kartamehosrdce.cz kliknete na tlačítko „Přihlásit se přes Bank ID“ a tím jednoduše po ověření pomocí Vašeho bankovního klíče odešlete požadavek do ZPŠ. Po zpracování Vám zašleme e-mail a obvykle do 24 hodin máte přístup pomocí Bank ID aktivní.

Obdobný postup je i v případě, že již Kartu mého srdce máte aktivovanou a chcete nově využít přihlášení přes Bank ID.

Kdo může využít službu BankID a co to vlastně je?

Službu BankID mohou v současnosti využívat klienti České spořitelny, Komerční banky, ČSOB, Moneta Money Bank, Air Bank, Raiffeisenbank.

Jde o nejjednodušší způsob digitálního ověření totožnosti pro přihlášení k on-line službám, poskytovaných zejména úřady, ale i firmami. Výhodou je, že není nutné se registrovat u každé instituce zvlášť a pamatovat si přihlašovací údaje. Jednoduše se pokaždé přihlásíte úplně stejně jako do elektronického bankovnictví.

K tomu, abyste mohli Bank ID začít používat, většinou stačí mít elektronické bankovnictví. Konkrétní podmínky využívání Bank ID se mohou lišit v závislosti na podmínkách Vaší banky.

Chcete čerpat výhody ZPŠ a jste u jiné zdravotní pojišťovny? Přidejte se k nám! Registrace je snadná a můžete ji provést v pár krocích on-line nebo osobně na některé z našich poboček, a to jen do 31. 3. 2023. On-line na www.pojistovnamehosrdce.cz

Všechny aktuality