ZPŠ přispívá dětem nejen na sport

Nový školní rok začíná už za pár dní a děti se po dlouhé přestávce vrací zpátky do škol. Se spoustou povinností je ale čeká i spousta zábavy, třeba při školních sportovních kroužcích. Na ty, ale i na jiné sportovní aktivity naše pojišťovna přispívá ze zdravotních programů. Celkem 700 Kč můžete čerpat třeba právě na úhradu sportovních kurzů a aktivit. Stačí vyplnit žádost a dodat originální účtenku. Pro peníze si pak můžete přijít jak na naši pobočku, tak i doklady zaslat poštou a příspěvek Vám pošleme na účet.

Kromě sportu dětem přispíváme i na zdravé zoubky – máme pro ně 500 Kč na dentální hygienu anebo až 2 000 Kč na rovnátka. S přicházejícím sychravým obdobím pak přispějeme i na různá očkování, např. 400 Kč na chřipku, 1 500 Kč na klíšťovou encefalitidu či 4 000 Kč na HPV infekce. Nezapomínáme ani na to, když je dítě dietně omezené a musí dodržovat speciální výživu. Zde je možné čerpat až 4 000 Kč na bezlepkovou či nízkobílkovinnou dietu pro specifické diagnózy.

A v neposlední řadě už chystáme tak jako každý rok vánoční dárky pro všechny naše dětské pojištěnce, které si budete moci vyzvednout v závěru roku na všech našich pobočkách.

Bližší informace ke kompletní široké nabídce našich zdravotních programů naleznete zde.

Všechny aktuality