ZPŠ se připojila k dobročinné sbírce

V obchodním centru Olympia v Mladé Boleslavi proběhlo 24. srpna slavnostní zahájení dobročinné sbírky školních potřeb pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, které si nové věci nemohou dovolit. Sbírku pořádá OC Olympia ve spolupráci s Boleslavským ošatníkem. Zaměstnanecká pojišťovna Škoda se řadí mezi hlavní partnery projektu společně se ŠKODA AUTO, Odbory Kovo MB a hokejovým týmem BK Mladá Boleslav. Na slavnostním zahájení nás reprezentovala ředitelka ZPŠ Ing. Darina Ulmanová, MBA, která přispěla novými aktovkami a krabicí plnou lahví pro děti. Kromě ní se akce účastnil předseda Odborů Kovo MB Jaroslav Povšík, náměstek primátora Robin Povšík, členka představenstva ŠKODA AUTO Maren Gräf a další zástupci již zmíněných partnerů.

Přechod dítěte ze školky do školy bývá náročný nejen pro děti, ale i pro rodiče samotné, a to primárně po finanční stránce. Všechny školní potřeby, učebnice, aktovku, přezůvky či nové sešity se mohou vyšplhat až na tisíce korun. Proto jsme se jako pojišťovna rozhodli zapojit a přispět na dobrou věc.

Do projektu se může zapojit opravdu každý, jakákoliv sebemenší pomoc v podobě školních potřeb je vřele vítána, stačí je jen vložit do proskleného boxu uprostřed obchodní centra. Box je sice uzamčený, ale o odemčení stačí požádat zaměstnance bistra UGO, které je hned naproti.

Pokud se rozhodnete podpořit tuto sbírku, nezapomeňte se u toho vyfotit a označit nás na Facebooku či Instagramu, rádi Vás přesdílíme.

Všechny aktuality