Karta mého srdce – vše o Vašem zdraví v kapse

Stalo se Vám někdy, že jste opustili dům bez peněženky, ve které byla i kartička pojištěnce? Chtěli jste mít k dispozici údaje a ordinační hodiny Vašich ošetřujících lékařů na jednom místě? Nebo se jen dozvědět, jaké zdravotní programy můžete přímo Vy osobně čerpat? Pokud jste alespoň na jednu otázku jste odpověděli „ano“, tak pro Vás, pojištěnce ZPŠ, máme dobrou zprávu.

Díky našemu elektronickému průvodci zdravím, aplikaci Karta mého srdce, je možné mít všechny zmíněné funkcionality kdykoliv k dispozici u sebe v mobilním telefonu. V aplikaci si také můžete zkontrolovat, zda máte platné preventivní prohlídky a nastavit si zasílání SMS upozornění na ně, do druhého dne zde uvidíte výsledky z Vašich odběrů provedených v Oblastní (Klaudiánově) nemocnici v Mladé Boleslavi. Aplikace také umí analyzovat pojištěncem užívané léky a vybrat alternativy, které jsou pro něj finančně výhodnější nebo upozornit na případné lékové interakce. OSVČ a OBZP zde mají k dispozici informace o svých platbách pojistného a pro rodiče je určitě zajímavé, že si mohou účet spojit i se svými dětmi a mít tak všechny informace v jednom zařízení. To je ale jen část z toho, co Vám Karta mého srdce nabízí. Spoustou zajímavých funkcionalit, často zcela unikátních, je přímo nabitá a nepochybně mezi nimi sami objevíte ty, které jsou pro Vás osobně nejatraktivnější

Kromě mobilní aplikace je pojištěncům k dispozici samozřejmě i webová verze, a to na stránce www.kartamehosrdce.cz.

Kartu mého srdce je pojištěncům ZPŠ ve věku od 16 let k dispozici zcela zdarma, vzhledem k údajům, které obsahuje je ale nutné provést prvotní registraci. Ta není vůbec složitá, lze ji provést 3 jednoduchými způsoby, jejichž detaily naleznete zde.

„Bezpečí Vašich osobních údajů a dat je pro nás jednou z hlavních priorit, proto je Karta mého srdce velmi dobře zabezpečena, obdobně jako například internetové bankovnictví,“ zdůrazňuje ředitelka ZPŠ Ing. Darina Ulmanová, MBA.

Nejste pojištěncem ZPŠ a Karta mého srdce Vás zaujala? Není nic jednoduššího než se k ZPŠ zaregistrovat. Momentálně to je možné do 30. 9.

Všechny aktuality