Gratulace k 100. narozeninám

Ve čtvrtek 10. 8. navštívila vedoucí pobočky v Rychnově nad Kněžnou Ing. Věra Junková paní Marii Sekyrovou z Borohrádku, aby jí osobně poblahopřála k jejím 100. narozeninám a předala jí dárky od naší pojišťovny.

Přečíst celou aktualitu

Příspěvek ZPŠ pro celiaky

Na 16. května připadá Mezinárodní den celiakie. ZPŠ si je velmi dobře vědoma důležitosti podpory svých pojištěnců, kteří mají tuto diagnózu a příspěvek pro ně má ve zdravotních programech ZPŠ, hrazených z Fondu prevence, již mnoho let své pevné místo.

Přečíst celou aktualitu

Zdravotní pojištění a studium

Za pojištěnce do 26. roku věku, který se soustavně připravuje na budoucí povolání (studuje na střední nebo vysoké škole), platí zdravotní pojištění stát. Že jste nebo už nejste studentem, musíte zdravotní pojišťovně doložit, stejně tak i jakékoliv změny.

Přečíst celou aktualitu

Seminář ZPŠ a Oblastní nemocnice Mladá Boleslav na téma „První pomoc v ordinaci lékaře"

Další se série seminářů pro lékaře, které společně pořádá ZPŠ ve spolupráci s Oblastní (Klaudiánovou) nemocnicí Mladá Boleslav byl zacílen na problematiku první pomoci. Konal se v úterý 21. 3. opět v nové nemocniční zaměstnanecké jídelně a na jeho úvod účastníky přivítala ředitelka ZPŠ Ing.

Přečíst celou aktualitu